Tillbaka till katalog

Bordslampa Electroscandia

Bordslampa Electroscandia
Bordslampa Electroscandia
Bordslampa Electroscandia
Bordslampa Electroscandia
Bordslampa Electroscandia
Bordslampa Electroscandia
Bordslampa Electroscandia
Bordslampa Electroscandia

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPA, funkis, 1930-tal, Electroskandia, stomme i vit krymplack, höjd 32 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

662862

Datum:

2019-07-17