Tamburmajor
2019-07-17
662868
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAMBURMAJOR, märkt Velca Legnano, 1960/70-tal, kromad och kackerad metall, höjd ca 180, vidd upptill 62 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage