Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TAMBURMAJOR, märkt Velca Legnano, 1960/70-tal, kromad och kackerad metall, höjd ca 180, vidd upptill 62 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks och åldersrelaterat slitage

662868

2019-07-17