Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TAMBURMAJOR, märkt Velca Legnano, 1960/70-tal, kromad och kackerad metall, höjd ca 180, vidd upptill 62 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage
662868
2019-07-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner