Robert Storm Petersen affisch
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROBERT STORM PETERSEN, affisch uppklistrad på papp, 1970-tal, Tuborg Öl, Danmark, "Du Perikles - Ka´ Du sige mig - hvornaar smager en Tuborg bedst?" "Hvergang!", signerad i trycket, ca 81x59 cm
Slitage
662873
2019-07-24