Robert Storm Petersen affisch

Robert Storm Petersen affisch
Robert Storm Petersen affisch
Robert Storm Petersen affisch
Robert Storm Petersen affisch

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

ROBERT STORM PETERSEN, affisch uppklistrad på papp, 1970-tal, Tuborg Öl, Danmark, "Du Perikles - Ka´ Du sige mig - hvornaar smager en Tuborg bedst?" "Hvergang!", signerad i trycket, ca 81x59 cm

Slitage

662873

2019-07-24