Anders Zorn etsning Ols Maria

Anders Zorn etsning Ols Maria
Anders Zorn etsning Ols Maria
Anders Zorn etsning Ols Maria
Anders Zorn etsning Ols Maria

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Ols Maria", 1919, signerad Zorn, etsning, ca 19x29 cm

LITTERATUR: Hjert & Hjert 167
Skador: Gulnad

Gulnad, märken efter äldre passepartout

662886

2019-07-16