Ginger dockor

Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GINGER DOCKOR, 2 st, 1950-tal, ca 9 par skor, 40 plagg, delvis original, dockgarderob från Brio, fladdermusfåtölj, i svart och gult, spegelbyrå, 4 produkthäften

Diverse slitage

662888

2019-08-31