Karin Björquist ytterfoder
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARIN BJÖRQUIST, "Oktavius" och "Oktavia" ytterfoder, 10 dlr porslin, Gustavsberg, stämplade undertill, 3 st höjd ca 14 cm, diam 19, 5 st med höjd 8,5, diam 11, 1 höjd 43, diam 43 cm, 1 höjd 6,5, diam 8,5 cm
Medföljer även 3 snarlika udda modeller, höjd 20,5 diam 28,höjd 19, diam, höjd 24,5 12, diam 15,5 cm
Bruksslitage, mindre avslag kan förekomma
662928
2019-07-17