Pieter Götz Pallmann oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER GÖTZ PALLMANN (1908-1966): Landskap med figurer, signeradP Götz Pallmann, olja på pannå, ca 43x68 cm

662934

2019-07-19