Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1900-talets början, jugend, bemålat, dörr med spegel, beslag i mässing, höjd ca 205, 95x41 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen
Senare bemålning, smärre skador vid dörr
662958
2019-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här