Lennart Rosensohn blandteknik

Lennart Rosensohn blandteknik
Lennart Rosensohn blandteknik
Lennart Rosensohn blandteknik
Lennart Rosensohn blandteknik
Lennart Rosensohn blandteknik
Lennart Rosensohn blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994), (3) akvarell / blandteknik, figurer / ansikten, signerade Rosensohn 74 respektive 80 el. 86, bildmått ca 21 x 15, 20 x 16, 20 x19 cm

662960

2019-08-25