Buffe

Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUFFE, 1930/40-tal, skurna reliefer, ek, nyckel finns, höjd ca 73 samt 151x50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

662963

2019-07-18