Bordslampa jugendstil

Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSKRONA LAMPFABRIK, bordslampa, 1900-talets andra hälft, jugendstil, mässing, kupa i marmorerat glas, etikettmärkt, höjd ca 40 cm

Brukslitage

662972

2019-07-17