Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 3 st., porslin, 1900-tal, bl.a. Capo di Monte, Italien, i form av elefant samt yngre par, höjd ca 12-13 cm
Slitage, pojke retusch
662973
2019-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här