Vas Kronach jugend

Vas Kronach jugend
Vas Kronach jugend
Vas Kronach jugend
Vas Kronach jugend
Vas Kronach jugend
Vas Kronach jugend
Vas Kronach jugend
Vas Kronach jugend
Vas Kronach jugend
Vas Kronach jugend

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRONACH, vas, porslin, Tyskland, 1900-talets början, jugend, dekor i form av sjöjungfru, blå samt vit glasyr, detaljer i guld, höjd ca 26 cm

Fot med nagg

662977

2019-07-18