Alvar Aalto "Stol 45"

Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALVAR AALTO, "Stol 45", karmstol, Artek, Finland, 1900-talets andra hälft, björk, armlän i rotting samt klädsel i tyg, sitthöjd ca 40 cm

Fläckar slitage

662988

2019-07-17