Dörrhandtag och beslag 1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÖRRHANDTAG, BESLAG, 1900-talets första kvartal, 6+2+1+1 trycken, 12+4 långskyltar, 8+8+8+2 tryckesbrickor, 29+4 nyckelskyltar samt 1 par spjälltofsar

PROVENIENS: Meyers konstgjuteri (1874-1970-tal)

662990

2019-07-16