Roland Svensson litografier
Vollendet
2019-07-18
663006
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2), littografier, "St Nassa" signerad samt numrerad 201/220, ca 21x38 cm, motiv med roddbåtar, signerad samt numrerad 27/310, ca 24x47 cm