Roland Svensson litografier
Valmis
2019-07-18
663006
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2), littografier, "St Nassa" signerad samt numrerad 201/220, ca 21x38 cm, motiv med roddbåtar, signerad samt numrerad 27/310, ca 24x47 cm