Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
STURE WIKSTRÖM (1921-1993), stilleben, olja på duk, signerad S. Wikström, ca 45x37 cm
Zustandsbeschreibung
663007
2019-07-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner