Syskonring med odlad pärla samt diamant
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 200 SEK
SYSKONRING, 18k guld med odlad mabépärla ø ca 5.8 mm, samt gammalslipad diamant, ca 0.25 ct, ringstorlek 17.25, totalvikt ca 1.8 g
Spår av renovering på skenan, diamanten med en mindre nagg till kanten, odlad pärlan med ojämnheter på ytan, slitage
663008
2019-07-20