Peter Hvidt & Orla Mölgaard Nielsen soffa och fåtö

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN (2) för France & Daverosen, Danmark, soffa samt fåtölj, stämplade, betsat trä samt stoppad textil klädsel, stämplade, sitthöjd 44, soffans längd 130 cm

Klädsel med fläckar, slitage på trädelen, några lite lösa fogar

663009

2019-07-18