Lenke Rothman oljemålning

Lenke Rothman oljemålning
Lenke Rothman oljemålning
Lenke Rothman oljemålning
Lenke Rothman oljemålning
Lenke Rothman oljemålning
Lenke Rothman oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENKE ROTHMAN (1929-2008): "Människa och kedjestygn", signerad och daterad Lenke Rothman och daterad, ca 184x146 cm, oramad

663013

2019-07-20