Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LENKE ROTHMAN (1929-2008): "Människa och kedjestygn", signerad och daterad Lenke Rothman och daterad, ca 184x146 cm, oramad
663013
2019-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här