Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAFFEKANNA, silver, Gustaf Möllenborg (1823-1850), Stockholm 1823, empire, hänkel i trä, ciselerad dekor, höjd ca 16 cm
Slitage, stötskador
663014
2019-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här