Kaffekanna silver Gustaf Möllenborg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFEKANNA, silver, Gustaf Möllenborg (1823-1850), Stockholm 1823, empire, hänkel i trä, ciselerad dekor, höjd ca 16 cm

Slitage, stötskador

663014

2019-07-20