Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Second Day", signerad och daterad a tergo Beck Jung 1980, oja på duk, 102x131 cm
663015
2019-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här