Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Figurkomposition, monogramsignerad SH, gouacherad färglitografi, bildmått 49x38 cm
Zustandsbeschreibung
663016
2019-07-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner