Bänk Carl Malmsten

Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten
Bänk Carl Malmsten

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, bänk, "Visingsö", furu, höjd ca 45 cm och längd ca 90 cm

Smärre slitage, repor och fläckar

663020

2019-07-25