Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnshålet", ur portföljen "Den Gamla Ångbåten", signerad roland S, 1978, PT, färglitografi, bildmått ca 47x34 cm

Läs mer

663032

2019-08-20