Roland Svensson
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund och natthamn" eller "Blankt sund, Ljusskär", signerad roland S, 346/360, färglitografi, bildmått ca 30x44 cm
Läs mer
663037
2019-08-20