Skåp gesällarbete
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, gesällarbete, 2000-tal, al-trä samt al-faner på skåpdörrar, lådfronter i al resp almrot med almrot dekor i form av cirklar på dörrarna, 1 dörrpar med 6 bakomliggande hyllor, höjd ca 110 cm, 83.5x35 cm
Bruksslitage
663041
2019-07-18