Alvar Aalto

Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALVAR AALTO, stolar, 1 par, "Chair 65", Artek, björk, delvis skiktlimmad, röda sitsar, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm,

Smärre slitage, repor

663042

2019-07-25