Affisch Gustav Wallly
Closed
2019-07-25
663051
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
AFFISCH, Gustav Wally presenterar:
Tom Arnold´s isrevy, Cirukus, 1940-tal, ca 100x70 cm
Smärre slitage