Roland Svensson
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten" ("Julbåten"), signerad roland S, 128/310, färglitografi, bildmått ca 43x33 cm
Läs mer
663052
2019-08-20