Mari Simmulson plakett Tema keramik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARI SIMMULSON, väggplakett, keramik, Uppsla Ekeby, signerad och daterad- 50, ca 20x19 cm

Smärre slitage

663076

2019-07-28