Roland Svensson
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Självporträtt, signerad och daterad roland S dec 1994, med dedikation, blandteknik, bildmått ca 14x9 cm
Läs mer
663078
2019-08-20