Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Självporträtt, signerad och daterad roland S dec 1994, med dedikation, blandteknik, bildmått ca 14x9 cm

Läs mer

663078

2019-08-20