Roland Svensson
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Väntan" (Kallskär), signerad roland S, 298/360, färglitografi, bildmått ca 28x45 cm
Läs mer
Ngt blekt
663081
2019-08-20