Porträtt blyerts

Porträtt blyerts
Porträtt blyerts
Porträtt blyerts
Porträtt blyerts

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Porträtt av yngling, signerad Adolf Pettersson samt daterad 1849, blyerts på papper, ca 32x26 cm

fläcar

663086

2019-07-25