Per Ekström oljemålning

Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PER EKSTRÖM (1844-1935) Solnedgång, signerad, olja på duk, ca 37x59 cm

Ramen sitter löst

663092

2019-07-18