Roland Svensson
Klubbat för:
5 200 SEK
5 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden - Västan", signerad roland S, 221/250, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm
Läs mer
Oramad
663095
2019-08-20