Roland Svensson
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Havsörn, Storskärgården, signerad roland S, 133/350, färglitografi, bladmått ca 41x52 cm, oramad
Läs mer
663097
2019-08-20