Roland Svensson
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fyrfolkets hamn", Svenska Högarna, 1970, signerad roland S, 14/50, färglitografi, bladmått ca 39,5x50 cm, oramad
Läs mer
663100
2019-08-20