Roland Svensson
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Jägarna" ("Säljägarna" - "The Hunters"), signerad och daterad roland S 1971, pt, färglitografi med krita, bladmått ca 31x47 cm, oramad
Läs mer
663101
2019-08-20