Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Jägarna" ("Säljägarna" - "The Hunters"), signerad och daterad roland S 1971, pt, färglitografi med krita, bladmått ca 31x47 cm, oramad

Läs mer

663101

2019-08-20