Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 2 st, 1900-talets mitt, Tyskland, fanérade i valnöt och lövträ, tvådelade, nedre delen med dörrpar samt bakomliggande hyllplan, en övredelen bokhylla/ barskåp med klaff och spegel invändigt, den andra vitrinskåp med glasdörrpar samt bakomliggande hyllplan, höjd ca 175, 125x43 cm

Bruksslitage, märken, repor, ställvis något blekta

663114

2019-07-18