Officersvärja svenskt infanteri
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄRJA, svensk, 1800-talets första hälft, officersvärja, infanteri, mässingsfäste, infällbar parerplåt, kannelerad knapp, colichmard klinga med graverad dekor, längd ca 92 cm
Åldersslitage
663116
2019-07-20