Officersvärja svenskt infanteri

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

VÄRJA, svensk, 1800-talets första hälft, officersvärja, infanteri, mässingsfäste, infällbar parerplåt, kannelerad knapp, colichmard klinga med graverad dekor, längd ca 92 cm

Åldersslitage

663116

2019-07-20