Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RUTH GOLDMANN-GROSIN (född 1941): (2) "Frukt III", och "Varma vindar", signerade, 33/90, färgetsning, vardera ca 49x49 cm
663131
2019-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här