Ruth Goldmann-Grosin etsning

Ruth Goldmann-Grosin etsning
Ruth Goldmann-Grosin etsning
Ruth Goldmann-Grosin etsning
Ruth Goldmann-Grosin etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUTH GOLDMANN-GROSIN (född 1941): (2) "Frukt III", och "Varma vindar", signerade, 33/90, färgetsning, vardera ca 49x49 cm

663131

2019-07-17