Bert Håge Häverö litografi
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Östermalms saluhall, signerad samt numrerad 157/375, ca 37x53 cm
Kuntoraportti
663147
Päivämäärä:
2019-07-18