Kaj Bernstone litografi

Kaj Bernstone litografi
Kaj Bernstone litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAJ BERNSTONE (född 1946): Äpplen i back, signerad, 101/290, färglitografi, bildmått ca 39x41 cm

663153

2019-07-17