Brosch

Brosch
Brosch
Brosch
Brosch
Brosch
Brosch
Brosch
Brosch
Brosch
Brosch

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BROSCH, 1800-talets slut, osmanskt, silver, stämplad, med förgylld detalj samt glasfluss, diameter ca 5,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

663156

2019-07-18