Nysilver
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
NYSILVER, 4 dlr. bestående av karaff i kristallglas, monteringar i nysilver, serveringsskål med lock, engelska nysilversstämplar samt paret tvåarmade ljusstakar, höjd ca 15-34 cm
Bruksslitage
663180
2019-07-20